Ženský kruh pro maminky s dětmi

Vždy ve čtvrtek: 18.01.2024, 08.02.2024, 29.02.2024 v době 10:00-11:30 hod.

Cena: 280,-Kč/lekce


Kruh pro mámy, které nechtějí sedět doma. A mají plné zuby bezduchých debat o zoubcích a příkrmech i všudypřítomného srovnávání.

Chceš si užít aspoň trochu času pro sebe ve společnosti podobně naladěných žen (a jejich dětí)? Přidej se do kruhu, budeme se těšit!

Vzpomínám si, jak jsem se po narození syna cítila sama. Nebylo kam jít, s kým si popovídat. A když už, hovory se točily kolem dítěte. Nikdo se neptal, jak se mám já, jak se v mateřství cítím nebo co bych potřebovala. Chyběl mi naslouchající a přijímající ženský kruh - jenže od malého dítěte se nedá odejít, obzvlášť ve večerních hodinách, kdy se většina kruhů koná.

A tak jsem se rozhodla vytvořit prostor pro ženy, ve kterém můžou sdílet cokoli, co je trápí, těší, co prožívají, bez souzení a bez hodnocení. A děti si vzít s sebou.

Kruh je především sdílecí, ale zkusíme si i tanec, dechové a relaxační techniky, tvoření… cokoli, co budeme potřebovat a k čemu nám děti dají prostor :-) Je to čas pro vás, nejde o aktivitu pro děti a nečekejte ani žádné (velké) ezo.

Akce je určená především ženám s ještě nechodícími miminky (do cca. 1 roku), abychom si kruh co nejvíc užily bez neustálého odbíhání. Zvané jsou ale i těhotné a klidně i mámy starších dětí, které už bez nich chvíli vydrží. Jen, prosím, počítejte s tím, že malé děti budou přítomné a budou svými projevy do kruhu vstupovat :-)

Těším se na Vás


Eva Orcígrová


*minimální počet pro uskutečnění je 5 maminek


Pro přihlášení na konkrétní datum stačí kliknout na vybraný termín:

18.01.2024

08.02.2024

29.02.2024