Reiki I. stupeň

- kompletní kurz včetně naladění a aktivace čaker 

- praktické seznámení s Reiki

Přijďte se seznámit s metodou navozující příjemnou vnitřní harmonii a naučit se využívat přirozené techniky léčení těla a mysli. Kurz je určený pro všechny začínající i pro zájemce již pracující s energií.

Neděle 11.06.2023 v 10:00-16:30 hod. 

Přihlášky:  chmelik@reiki.cz, info@reiki-joga.cz 

Cena: 2 500,-Kč


Schopnost využívat Reiki prvního stupně je předána studentovi zasvěcením. Zasvěcení (iniciaci) provádí Mistr Reiki. Některé reiki školy znají několik úrovní reiki mistra. Během zasvěcení do reiki energie probíhá především naladění čaker a energetických drah studenta tak, aby byly optimálně přizpůsobeny proudění reiki energie. Účinek zasvěcení se však promítá do hluboko umístěných energetických rovin a odstraňuje bloky, které zabraňuji kontaktu s vesmírnou životní energií.

Při Reiki prvního stupně probíhá naladění čtyřech horních čaker. 

  • Sedmá = korunní čakra, kterou přijímáme kosmickou energii (energii specifických vibrací).
  • Šestá čakra = třetí oko, která je centrum pro intuici a vyšší vědomí 
  • Patá = krční čakra je centrum pro komunikaci
  • Čtvrtá = srdeční čakra je naše centrum lásky, ve které nás probouzí k bezpodmínečné lásce a odtud proudí reiki energie do dlaní a ven z těla.

Reiki energii předává reiki student přikládáním dlaní na sebe (autopůsobení) nebo na ostatní lidi. Reiki energie působí i na zvířata, rostliny ale i na minerály a ostatní objekty našeho světa.

Naladění horních čtyř čaker může spustit očistný proces v těle, který působí ve všech fyzických, emočních a dalších energetických úrovních. Během zasvěcení se vytváří ochrana, která zamezuje, aby osobní energie reiki praktikanta byla přenášena spolu s reiki energií na působený subjekt a naopak. To vylučuje vzájemnou interakci disharmonických energetických struktur příjemce a praktikanta.

Schopnost být reiki kanálem, kterou získá student při zasvěcení, je doživotní. Nelze ji ničím negovat.

Copyright Petr Chmelík, mistr Reiki učitel