Reiki

Nejbližší termín KURZU REIKI I. stupeň:

08.06.2024 v 10:00-16:30 hod.

Cena: 2 700,-Kč

Pomocí reiki se dá udělat mnoho. 

1) Pomáhá se mnohem rychleji zotavit z prodělaných nemocí či zákroků. Dokonce při začínající nemoci lze následný průběh odvrátit. Z vlastní zkušenosti uvedu pár příkladů. Začínající rýmička a kašlík zmizel hned po prvním léčení a klient se cítil i odpočatě a to i přesto, že byl po noční směně. Za normálních okolností po každé směně musel jít spát přes den na několik hodin. Po léčení necítil únavu a fungoval během dne aniž by měl potřebu si jít lehnout. Naše AMEE (bulík na pozadí) měla dva kožní výrůstky. Jeden na přední tlapce a jeden na rameni. Bohužel oba byly umístěny na místě, kde často docházelo k jejich poranění vlivem aktivního pohybu psa v různých křoviskách a při různých psích hrách. Po jednom léčení se oba výrůstky vstřebaly, kdy v oblasti ramene není poznat kde výrůstek vůbec byl. Další zkušenost s klientem po jedné operaci (odebrání žaludku, slepého střeva a žlučníku po diagnóze rakoviny žaludku), kdy vlivem zákroku došlo k rozsáhlému zjizvení horní poloviny těla, se během pár dní jizvy krásně zacelily. Hned po prvním léčení pacientovi prasklo ložisko hnisu a vyteklo ven, což bylo doktorem vyhodnoceno jako žádoucí. Sám klient si o léčení říkal znovu, neboť mu to poskytlo jistou úlevu od bolesti a pocit tepla. Nebo naopak klientka, která měla náběh na zánět močového měchýře po delším pobytu ve studené vodě, kdy už při močení pár dní pociťovala pálení, po jednom sezení příznaky odezněly a již se nevrátily. Ihned po sezení měla potřebu jít čůrat, kdy to málem nestihla. 

2) Navrací energii tělu, která mu chybí a to se projevuje i na emocích. Je to cítit hlavně v době, kdy je člověk vyčerpaný z různých těžkých životních situací (ztráta milovaného člověka/bytosti/tvora, ať už rozchod nebo úmrtí, stresující zážitek, celkově prožitek krize, něco, co se nám děje, nechceme aby se to dělo a nemůžeme to ovlivnit a nebo pouze přepracovanost). Cokoli, co nás rozhodí a nemůžeme se vrátit do svého spokojeného a vše přijímajícího stavu, v jakém obvykle jsme. Nemusíme ani chápat, že se nám něco děje. Jednoho dne může přijít uvědomění, že se cítíme naštvaní už dlouho a vlastně nevíme proč, co za tím je. Po sezení/ležení se cítí člověk mnohem lépe po psychické stránce a také nemusí vědět proč. Prostě má najednou úsměv na tváři.

3) Odvádění duší nebo přisedlíků do "říše mrtvých", které tady zůstali z nějakého důvodu a už nemůžou, popřípadě nechtějí odejít z našeho světa. 

4) Posílání energie napříč časem i prostorem pro zvládnutí budoucí situace, ze které má klient obavu (soudní řízení, celkově zkoušky na školách či kurzech, rodinná setkání s absencí dobrých vztahů, plánované operace apod.).  

5) Zharmonizování hlavních energetických center těla (čakry). Jejich energetické vyčištění, potřebné povzbuzení. A proč vlastně píšu sezení/ležení? Jak vlastně takové sezení/ležení probíhá?

Není se čeho bát. V úvodu je zahrnuto vřelé přivítání a následná rozmluva u vody s citrónem či čajem. Pro léčení není důležité co si povíme, ale není špatné zkusit věci pojmenovat. Duše si to stejně přebere jak potřebuje. Energie jde tam, kde je potřeba nejvíc. 

Nejdůležitější součástí sezení je následné ležení po konzultaci. Klient si lehne na lehátko a nechá na sebe působit energii, která je mu předávána. Působí se na různých částech těla, ale nejzásadnější místa ošetření jsou čakry z obou stran na těle a končetiny. Samotné ošetření trvá přibližně hodinu. Poté se nechá ještě chvíli klient v klidu odpočívat a na závěr je hovor o tom, co se za sezení událo.

Při ošetření klient může cítit teplo, vibrace, tlak až takové tlakové vlny. Může mít vidění různých obrazů. Většinou se jedná o příjemné pocity. Důležitou součástí je dech, o kterém blíže hovořím v samostatné záložce.

Cenu různých sezení najdete v ceníku.


Objednat se můžete prostřednictvím mailu na info@reiki-joga.cz.

Dita Votápková