VÍKENDOVÝ POBYT - JÓGA

Bozkov, okr. Semily, Liberecký kraj

04.10.-06.10.2024

Cena: 5 300,-Kč/osoba   (necvičící osoba 2 600,-Kč)

Maximální kapacita 14 lidí

Program: 

Pátek: příjezd do 16:00 hod., 1 lekce jógy (90 minut)

Sobota: 2 lekce jógy (2x90 minut), prohlídka Bozkovských dolomitových jeskyní

Neděle: 2 lekce jógy (1x90 minut, 1x60 minut) + meditace, ukončení cca v 16:00 hod.


      Společně strávíme víkend v Podkrkonoší v duchu jógy, vnitřního naladění a zklidnění. Ubytování je v osvědčeném rodinném penzionu Dřevěnka, která je kulturní památkou a nachází se v městečku Bozkov, č.p.: 39, kousek od města Semily nebo Železný brod.

A právě v Bozkově jsou vyhlášené Bozkovské dolomitové jeskyně, které stojí za to vidět. Pyšní se největším podzemním jezerem v Čechách a zároveň jde i o nejdelší dolomitovou jeskyni v ČR. 

Autem, z okraje Prahy (Černý most), trvá cesta asi hodinu a čtvrt po D10 přes Mladou Boleslav do Turnova, kde se sjede a dále jede přes Železný brod.  


   V ceně je zahrnuto:

  • Ubytování s polopenzí (snídaně, večeře). Pokud byste chtěli v Dřevěnce zůstat i na oběd, což doporučuji, tak musím upozornit, že zde je možná platba pouze hotově.
  • Vstup do jeskyně a na rozhlednu
  • Ceremoniální kakao v rámci lekce jógy

Parkování zajištěno poblíž penzionu. 


Během víkendu nás čeká 5 lekcí jógy (Hatha jóga, Jin jóga, něco málo z Restorativní jógy) prodloužené o práci s dechem (Pránajáma). Jedna lekce bude v duchu zklidnění naší mysli s popíjením ceremoniálního kakaa a lehce ezo atmosférou (svíčky, karty apod.). 

Budeme se snažit pracovat s tělem nejen fyzicky. Možná to bude chvílemi dřina, ale náš cíl bude také nasbírat energii, navnímat se na naše tělo, odpočinout si od každodenního stresu a načerpat síly na následující dny. 

Vítáni jsou všichni včetně začátečníků.


Co s sebou na lekce: 

  • Jógovou podložku 
  • Deku (na relaxaci)
  • Příjemnou mikinu/svetr
  • Šátek přes oči


Přihláška ke stažení dole.

Případné dotazy osobně ve studiu nebo pište na mail: info@reki-joga.cz Můžete si s sebou vzít i necvičící doprovod, který na jógu moc není, ale rád s vámi stráví víkend v této krásné lokalitě. 


Těším se na Vás všechny... Dita Votápková =O)