Partnerská masáž

Neděle 07.04.2024  

10:00-14:00 hod.

1 100,-Kč/osoba


Kapacita: 5 dvojic

Přijďte se naučit namasírovat partnera bezbolestně. =O)

Kolikrát chce člověk udělat tomu druhému radost a dopřát mu relax, když má namožené tělo. S radostí se pak vrhneme na obnažená záda a první co uslyšíme je, že ten krém moc studí. Pak zaryjeme prsty do namožených a stažených svalů a partner jen potichu skučí bolestí, zároveň je vděčný, že se ho někdo dotýká a snaží se projevit vděčnost tím, že stále drží a doufá, že to brzy přejde.

Poznáváte se v příběhu? Já tedy ano. =O)


Až s masérským kurzem můj partner ocenil jemnost a docílil uvolnění... dokonce občas blahem vrní. 

Ne každý chce ale absolvovat masérský kurz za X 000,-Kč.


Pojďme si během jednoho dopoledne ukázat, že masáž od nás může být příjemná a bezbolestná. Naučíme se nanášet olej, postupně svaly rozvolnit a až poté jít do hloubky, kdy jsou svaly zahřáté a do hloubky nás pustí.


V programu je masáž zad, která je nejčastěji na partnerech aplikována. 

Potřebujete mít s sebou partnera, kamaráda, potomka... prostě kohokoli, kdo se Vám otevře a odevzdá svá záda Vám a naopak. Samozřejmě se dvojice střídají. Můžete si vzít něco na poznámky, pokud si budete chtít napsat postup. Ale pokud zapomenete, papír a tužka se ve studiu najde. Doporučuji vzít si s sebou ručník.


Teorie moc nebude, bude hlavně praxe. Počet je omezen, abychom si dopřáli dostatek prostoru a cítili se pohodlně. Proto je maximální kapacita 5 dvojic. 

Na místě je možnost dát si sprchu.


Přihlásit se můžete na info@reiki-joga.cz

Platba na č.ú.:    8291986442/5500

Do zprávy napište své jméno a telefon, VS: 0200


Těším se na všechny =O)

Dita Votápková      


Můžete poslat zálohu 1 100,-Kč a zbytek doplatit na místě (pouze hotově). Po zaplacení zálohy nebo celého workshopu je pro Vás místo zarezervované. 

V případě, že se nebudete moci dostavit, se vrací celá částka do 29.03.2024, poté je storno poplatek 50%. V den konání je storno poplatek 100%.