Bachovy květové esence

Doktor Edward Bach (24.09.1886 - 27.11.1936) pocházel z Velké Británie. Studoval medicínu se specializací na chirurgii a bakteriologii, ale zajímal se i o homeopatii Samuela Hahnemanna. Došel k přesvědčení, že mysl je důležitým spojením s fyzickým stavem, že pokud nenasloucháme své duši, tak se to na nás negativně projeví. 

Sám se snažil přijít na způsob, jak se nespoléhat pouze na léky a lékařské zákroky. Impulzem ke zrodu Bachových esencí se stalo jeho zjištění, že i pouhá kapka rosy na rostlině nese  její energii. 

Pokud potlačujeme přijetí či uvědomí našich negativních emocí, což můžeme brát jako způsob komunikace naší duše s námi, tak se po nějaké době negativně projeví na našem těle jako nemoc. 

Snaha Edwarda Bacha, k vytvoření seznamu výtažku rostlin k uzdravení člověka, byla podnícena k usilovnější práci roku 1917, kdy vážně onemocněl a lékaři mu nedávali mnoho času. Uzdravil se.

Nakonec se mu podařilo vytvořit 38 esencí pokrývající veškeré negativní stavy mysli a také nemoci z nich vycházející. 

Správnost esencí si vybírá duše. Ta nejlépe ví, kterou potřebuje ke svému uzdravení a následnému odeznění nemoci. 

Bachovy esence Vám můžu namíchat v rámci ošetření Reiki. Stačí se objednat na sezení, jak prostřednictvím mailu nebo mi můžete zavolat na 736 620 650.


S Bachovými esencemi se nelze předávkovat. Pomáhají léčit příčinu nemoci, ne symptomy a následky. Působí vždy, i v případě, že na to člověk nevěří. Lze užívat s dalšími léčebnými metodami. Mohou užívat těhotné ženy, děti i zvířata. Užívání není návykové, nevyvolává alergie ani vedlejší účinky.